Основні коди помилок гироскутера – опис помилки

  • 01 октября 2019 16:31:52
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 596
  • 0

Їзда на гіроскутері, особливо по рівних дорогах — вельми приємне заняття. На додаток до цього, можна швидко дістатися до потрібного місця, не залучаючи особистий автомобіль або громадський транспорт. На жаль, поломка даного засобу пересування також можлива. При появі несправності гіроскутер видає помилку, про що повідомляє миготіння червоного світлодіодного індикатора на корпусі. Зв'яжемо кількість миготінь з типом неполадки та коротко розглянемо можливі варіанти ремонту основних компонентів апарату.


Коди помилок гіроскутера


Оскільки на гіроборді відсутній дисплей для індикації несправностей застосовується світлодіод, захований під червоним склом. Кількість його загорянь визначить приблизне місце виникнення проблеми та вкаже напрям, в якому необхідно буде шукати рішення.


Всього існує 9 основних проблем, про які повідомляє індикатор. Розглянемо кожну з них.


Одноразове миготіння


Якщо світлодіод загоряється червоним один раз, значить, є втрата контакту між контролерами. Також може мати місце відсутність з'єднання між батареєю і платою, що відповідає за контроль гіроскопа.


Необхідно перевірити проводку апарату на присутність обривів. В даному випадку стане в пригоді мультиметр, який відображає цілісність проводки та допоможе перевірити інші контактні вузли.


Помилка 2


Коли гіроскутер блимає червоною лампочкою два рази — це свідчить про проблему, пов'язану з контролем струму. На ділі поломка виглядає так: при натисканні на одну зі сторін, гіроборд відмовляється їхати, і водночас звучить сигнал (писк).


Поломка зустрічається досить часто. Майстри в сервісному центрі пов'язують її з появою багів в прошивці. Причиною може виступати потужний удар, невірне калібрування або переворот пристрою.


Як виправити помилку 2


Гіроскутер, що показує другий код, вимагає заміни основної плати. На деякі моделі гіробордів не вдається відшукати сумісну плату, тоді єдиним виходом стає зміна всього набору. У грошовому вираженні це досить дорога операція, яка межує з вартістю нового апарату.Однак не варто впадати у відчай. Широке поширення цього виду персонального транспорту провокує появу великої кількості неофіційних сервісів, де фахівці можуть спробувати відновити поточну плату без її заміни.


Помилка 3


Даний код вказує на замикання по фазних проводах. На жаль, в більшості випадків буде потрібна заміна мотор-колеса.


До інших проблем цього елемента можна віднести появу сторонніх звуків під час руху (скрипи, стукіт) або вібрації. Тут також доведеться виконати розбирання та оглянути компоненти на предмет вийшли з ладу деталей.


Камерні колеса схильні до проколів. Проблема вирішується латкою для велосипедного колеса або зверненням в шиномонтаж.  


Помилка 4


Чотири спалахи вказують на втрату зв'язку з датчиками Холу, розташованими на стороні контролера. Тут, як і в першому випадку, потрібно перевірити дроти та контакти.


Помилка 5

Проблема схожа з попередньою, тільки тепер датчики не визначаються на стороні акумулятора. Лікування аналогічно – необхідно виконати перевірку проводки.


Помилка 6


Проблеми з батареєю. Коли мова заходить про несправності акумулятора, то причиною може стати надмірний розряд, недотримання правил заповнення ємності, ударів, попадання води під корпус. На ділі ці неприємності проявляються наступним чином:


  • знижується час автономної роботи на одному заряді виходить проїхати меншу кількість кілометрів;
  • не приходить сигнал, що повідомляє про швидкий розряд;
  • гіроборд не реагує на кнопку включення або під'єднання зарядного пристрою.

Заміна акумулятора є однією з найдорожчих процедур при ремонті апарату, тому необхідно виконувати зарядку елемента тільки комплектним пристроєм, не допускати перезаряду, залишаючи провід встромленим на всю ніч, не користуватися персональним транспортом під дощем, якщо відсутня відповідний захист корпусу.


Помилка 7 і 8

Близькі по своєму роду проблеми. Семиразове миготіння свідчить про неполадки модуля гіроскопічного контролю, який знаходиться біля акумулятора. Восьмикратне моргання означає аналогічну несправність елемента, на цей раз розташованого з боку контролера.


Замінити модуль можна самостійно, благо його вартість знаходиться в межах 400 грн. Виконуючи покупку, слід звертати увагу на відповідність з іншими елементами гіроскутера.


Помилка 9

Гіроскутер таким чином сигналізує про неправильне положення вбудованих датчиків. Іншими словами пристрій перевернуто догори ногами. Досить поставити його правильно і несправність повинна зникнути. Якщо це не так – необхідно перевірити самі датчики.


Як і будь-який інший транспорт, гироскутер схильний до поломок, однак, враховуючи порівняльну простоту механізму, ремонт досить легко виконати самостійно шляхом заміни елемента що вийшов з ладу. Відшукати невірно функціонуючий компонент допоможуть коди помилок, розглянуті в представленій статті.

 

Гироскутер Ninebot Mini Robot Черный - 10,5 дюймов

Гироскутер Ninebot Mini Robot Черный с колесами 10.5 дюймов черныйСамобалансирующейся ску..

8000 грн 7700 грн

Гироскутер Ninebot Mini Robot Белый - 10,5 дюймов

Гироскутер Ninebot Mini Robot  с колесами 10.5 дюймов белыйСамобалансирующейся скутер Nin..

8000 грн 7700 грн

Мини-сигвей SmartWay 10.5 Sport Premium микс самобаланс

Купить мини-сигвей SmartWay 10.5 Спорт Премиум Микс Мегахит 2020 года гироборд от&..

5990 грн 5890 грн

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.