Як включити музику за допомогою блютуз на гіроскутері

  • 08 августа 2019 11:27:58
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 2690
  • 0

Власники сегвеїв часто задаються питанням: як включити музику на гіроскутері? Це не дивно. Зараз гіроскутери — це засіб пересування, здатний по-справжньому вразити оточуючих. Поява такого двоколісного електричного транспорту з музичним супроводом дійсно змусить звернути на себе увагу. Виробники міні-сігреїв бажання своїх покупців врахували та додали в комплектацію більш сучасних моделей Bluetooth.


По початку таке рішення здається безглуздим: блютуз на гіроскутері — навіщо він там? Використовувати засіб пересування як переносний накопичувач файлів? Звучить досить абсурдно. Однак все куди простіше: на сьогодні блютузом оснащені моделі гіроскутерів з аудіосистемою ― це дозволяє підключити музику на сігвеї. Варто зауважити, що у колонок сучасних гіроциклів звук досить потужний і чистий. Отже, якщо ви хочете пересуватися під модний біт і ефектно сповіщати оточуючих про свою появу, то вибирайте модель з блютузом, і вперед. Телефон, підключений до сігвею, буде виконувати роль пульта управління: за допомогою нього буде відбуватися включення музики, перемикання треку, збільшення гучності або призупинення музичного супроводу.


Потрібно пам'ятати, що будь-які маніпуляції з Bluetooth сильно розряджають батарею сігвея. Це значно відіб'ється на час роботи пристрою, тобто проміжок часу, в який можна буде кататися на двоколісному транспорті разом з включеними колонками, буде куди менше, ніж зазвичай. До речі, на самому гіроскутері зазвичай нічого не потрібно включати: служба Bluetooth включається разом з включенням сігвея. Схема проста: працює сам транспортний засіб ― працює Bluetooth.


Включення музики за допомогою Bluetooth-модуля


Любителі слухати музику нетерпляче запитають: так як же підключити гіроскутер до телефону через Bluetooth? Чи потрібно завантажити музику в сігвей? Ні, все куди простіше. Телефон виявляє блютуз гіроскутера так само, як звичайну гарнітуру для відтворення музики. Етапи підключення дуже прості, через те, що включати в гіроскутер нічого не потрібно:


  1. Увімкніть блютуз на телефоні.
  2. Через блютуз знайдіть гіроскутер. Знову ж таки, він повинен виявлятися як звичайна гарнітура.
  3. Підключіться до блютуз гироскутера.

Ось і все. Тепер можна включати музику через медіаплеєр телефону, а відтворюватися вона буде в колонках гироскутера. Поки телефон і сігвей будуть перебувати на зв'язку один з одним, телефон буде в змозі передати на гироборд музику. Транспортний засіб теж зможе відтворити файли з телефону. А ось закачати музику в сам сігвей все ж не можна, оскільки він розглядається з технічної точки зору як прості колонки, а не програвач. Музичний сігвей готовий до подальших подорожей.


Що ж робити, якщо Bluetooth не працює, і чому не грає музика? В першу чергу потрібно переконатися в тому, що ваш гіроскутер має модуль Bluetooth. У разі, якщо модуль йде в комплектації, але не виявляється телефоном, перевірте інструкцію гіроборда. Можливо, що у вашої моделі Bluetooth все ж включається окремо. Іншим варіантом розвитку подій є несправність самого модуля Bluetooth. В цьому випадку зверніться в сервіс і ні в якому разі не намагайтеся полагодити гироскутер самостійно.


Який гіроскутер з Bluetooth вибрати?


В Україні найпоширенішою маркою, оснащеною Bluetooth, на даний момент є Smart balance wheel. Ця модель з 10-дюймовими колесами завоювала щиру любов своїх власників через хорошу якість, відмінний дизайн і досить низьку ціну в усьому сегменті 10-дюймових гіроскутерів.


Внаслідок міцної рами з легкого сплаву вантажопідйомність цього гіроскутера в порівнянні з його побратимами значно збільшена. Максимальна вага, яка здатна витримати гіроборд Smart balance wheel, становить 130 кг.


Також Smart balance wheel відрізняється потужними електродвигунами. У цілому потужність цього гіроскутера досягає 900 Вт, внаслідок чого швидкість не знижується навіть на самій вибоїстій дорозі, а також при підйомі в гору під кутом до 15 °. Максимальна швидкість, яку розвиває дана модель може досягати 15 км/год. Для сігвея це досить високий результат, так що можна використовувати Smart balance wheel як спосіб швидко дістатися до роботи або навчання. Ну і, звичайно ж, Bluetooth-плата на даній моделі є. Вона закріплена на основній материнській платі гіроскутера. Крім неї, гіроцикл Smart balance wheel має ще 2 допоміжні плати управління. Трьохплатна система управління даної моделі дозволяє управляти гіроскутером більш точно і надійно.


Гироскутер з Bluetooth буде відмінним вибором для любителів музики, які не соромляться виділитися з натовпу. При цьому основна функція сігвея — швидке пересування по місту — залишається в пріоритеті та від моделі до моделі стає все більш надійною та безпечною. А музика на гіроскутері все ж просто приємне доповнення.

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.