Навіщо самобаланс в гіроскутері та що це таке?

 • 30 марта 2019 08:22:12
 • Отзывов: 0
 • Просмотров: 2662
 • 0

Люди, які міркують над купівлею компактного електротранспорту у вигляді борда на колесах, часто задаються питанням, що таке самобалансування на гіроскутері. Роз'яснити для себе це питання перед придбанням гаджета тим більш важливо, адже дана технологія надання пристрою стійкості є основною його функціонування.

Фактично самобаланс являє собою комбінацію з робочих датчиків, з'єднаних з вбудованими гіроскопами. Перші відстежують ситуацію на дорозі, фіксують відхилення платформи від нульової осі. Другі виконують повернення системи в початкове положення, як тільки отримують відповідний сигнал від датчиків.

Для тих, хто хоче дізнатися про самобаланс гіроскутера що це таке, є гарна вправа. Необхідно спробувати запустити гаджет.Міні-сігвей з самобалансом

 • Поки міні-сігвей знаходиться в статичному стані, він стоїть на двох колесах і не падає, тим самим підтверджуючи, що його балансування працює справно.
 • Варто встати на платформу і злегка нахилити тулуб вперед, як пристрій розпізнає цей рух і у відповідь почне рухатися в заданому напрямку, утримуючи пристрій в комфортному для рейдера положенні.
 • Збільшуючи нахил корпусу, користувач може посилювати швидкість переміщення девайса. В той час, як зміщення ваги з однієї ноги на іншу здатна примушувати транспорт повертати у відповідну сторону.

Подібна функціональність була б неможлива без ідеально налаштованого самобалансу, тому з кожним роком все більше виробників електротранспорту схиляється до залучення гіроскопів.

 

Для чого потрібен самобаланс на гіроскутері?

Гіроскутер з самобалансуваннямСвоєю популярністю гіроскутери як клас індивідуального електротранспорту зобов'язані саме технології, яка забезпечує утримання бордів в горизонтальній позиції. Без досконалого балансування, що гарантує райдерам одночасно безпеку і маневровість, попиту на цю техніку просто б не існувало.

Якщо викласти всі причини, навіщо самобаланс в гіроскутері, то з'ясується, що цей механізм виконує кілька функцій:

 • захищає гіроборд від падіння;
 • спрощує набір швидкості, гальмування і повертання;
 • реагує на зміну положення користувача;
 • запобігає сильній деформації під час аварій (після зіткнення з перешкодою або падіння райдера, пристрій продовжить плавний рух по прямій).

У більшості моделей реалізована технологія максимально швидкої обробки сигналів (близько 100 в секунду). Це дозволяє пристрою оперативно відгукуватися на зміни, забезпечує високу адаптивність пристосування до нестабільного середовища.

 

Самобаланс гіроскутера: плюси та мінуси

 

В останнім часом більшість просунутих гіробордів оснащується саме самобалансуючим механізмом, що дозволяє зробити гаджет більш надійним, безпечним і функціональним. Звичайний гіроскутер без самобалансу зустрічається хіба що серед бюджетних та застарілих моделей електротранспорту. В його структурі присутній єдиний гіроскоп, немає бічних датчиків, а коригування швидкості доводиться виконувати за допомогою кнопок, що в процесі руху не надто зручно. Різниця між цими видами транспорту досить велика!


Гіроскутер з самобалансом має безліч переваг перед аналогом:

 • по-перше, пристосування самостійно вирівнює платформу, оберігаючи користувача від падіння, надає останнім упевненості під час експлуатації девайса;
 • по-друге, завдяки наявності датчиків, гіроборди забезпечують більш плавний рух, поряд з відмінною маневровістю;
 • по-третє, працюючи з цими гаджетами, набагато зручніше набирати швидкість і виконувати повороти – для цього достатньо лише відповідним чином нахилити тулуб.

Останні моделі платформ з електродвигуном, на кшталт розробок SmartBalance, характеризуються не тільки перерахованими особливостями, але і наявністю енергоощадного режиму, здатністю прокладати маршрути, захищати борд від крадіжки, самостійно виконувати діагностику проблем і несправностей.

 

Відмінне порівняння гіробордів з самобалансом і без нього представлено в цьому відеоролику:


 

 

Гироскутер Smartway UERA-ESU002 пламя 10" самобаланс

  Гироскутер UERA-ESU002 с колесами 10", самобалансом и Блютуз динамиками   &nbs..

5590 грн

Гироборд SmartWay 10.5 Sport Premium тропики

Купить Гироборд SmartWay 10.5 Спорт Премиум тропики с самобалансом и приложением   Новинк..

5990 грн

Смартбортд Smartway UERA-ESU002 карбон 10" самобаланс

Смартборд UERA-ESU002 карбон с колесами 10" самобалансом и Блютуз колонкой Технические харак..

4990 грн

Гироскутер Smartway UERA-ESU004 синее пламя 8"

Гироскутер UERA-ESU004 синее пламя с колесами 8" м и Блютузом Доступные цвета: абстракц..

4300 грн

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.