Гіроскутер, гіроборд або міні-сігвей кращі ціни та асортимент в Україні

  • 27 февраля 2018 09:10:00
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 15123
  • 0

Гіроскутер або гіроборд —  купіть зручний транспорт для міста і не тільки!


гіроскутер   Гіроскутер — малогабаритний транспортний засіб, який спеціально розроблено та адаптовано для безпечного та зручного пересування по місту або торговельно-розважальному комплексу. Завдяки унікальній технології, гіроскутером легко керувати та пересуватися по жвавих вулицях мегаполісу або спокійних вулицях невеликого містечка, не створюючи при цьому перешкод для інших учасників дорожнього руху.


   Цей компактний агрегат вже давно набув популярності у всьому світі й широко використовується не тільки як один з видів транспорту, але і як засіб для швидкого пересування по величезних супермаркетах, торгових і медичних центрах, для прогулянок у парках або санаторно-курортних зонах.


   У процесі руху гіроборд здатний розвивати швидкість до 20 км/год. Заряджається агрегат від звичайної електромережі. Цього обсягу енергії буде гіроборддостатньо для подолання відстані до 25 км без додаткової підзарядки. Напрямок руху і швидкість такого транспортного засобу регулюється водієм самостійно. Міні-сігвей не вимагає додаткового догляду в процесі експлуатації, а зберігати його можна в багажнику власного автомобіля!

 

Де можна купити гіроборд, гіроскутер?

 

Гіроборд краще придбати в спеціалізованих центрах або через інтернет-магазини. Це захистить вас від неякісного товару або можливої підробки. Як правило, вартість гироскутера залежить від технічних характеристик агрегату, функціональності і торговельної марки.

У каталозі товарів нашого інтернет-магазину представлена відмінна лінійка сучасних гіроскутерів. Вся наша продукція має відповідні сертифікати якості, а на кожний придбаний міні-сігвей надається гарантія. Для клієнтів магазину діє гнучка система цін та знижок.

 

Який гіроборд вибрати?

 

   

giroskutery

Сьогодні найбільш популярним серед споживачів залишається, звичайно ж, smartway.


   Smartway — двоколісний транспортний засіб з вбудованим електроприводом і функцією автобалансування. Цей гироскутер відмінно підійде для зручного і безпечного пересування по міських вулицях.купити гіроборд Міні-сігвей smartway — одна з кращих моделей у своєму сегменті, тому на ринку з'явилася велика кількість дешевої підробки. Щоб уникнути обману і вберегти себе від неякісного товару, такий гироскутер краще купити в спеціалізованому центрі або інтернет-магазині.


   Наш інтернет-магазин працює як з роздрібними споживачами, так і з гуртовими покупцями. В каталозі продукції представлені тільки якісні гіроскутери преміум та бюджетнного сегменів, які схожі за дизайном, але відрізняються набором технічних характеристик.
 

   Для кожного клієнта ми завжди гарантуємо високу якість товару, доступні ціни та бездоганний сервіс!

 

Гироборд SmartWay 10.5 Sport Premium тропики

Купить Гироборд SmartWay 10.5 Спорт Премиум тропики с самобалансом и приложением Новинк..

5990 грн 5890 грн

Гироскутер SmartWay 10.5 Sport Premium пират

Купить гироборд SmartWay 10.5 Спорт Премиум пират Доступные цвета: хип-хоп, к..

5990 грн 5890 грн

Гироскутер Smartway UERA-ESU002 звездные войны 10"

Гироскутер UERA-ESU002 звездные войны с колесами 10" и Блютуз динамиками Самые&nbs..

5590 грн 5290 грн

Мини-сигвей Smartway UERA-ESU010 млечный путь 6.5"

Мини-сигвей Смартвей UERA-ESU010 млечный путь  с колесами 6.5" Доступные цвета:&n..

4190 грн 3990 грн

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.