‣ Официальный дилер ‣ Более 3900 проданных гироскутеров ‣ Доставка по всей Украине

Гіроскутер, гіроборд або міні-сігвей

Опубликовал skyfall 07.04.2018 0 Комментарий(ев)

Гіроскутер або гіроборд —  купіть зручний транспорт для міста і не тільки!


гіроскутер   Гіроскутер — малогабаритний транспортний засіб, який спеціально розроблено та адаптовано для безпечного та зручного пересування по місту або торгівельно-розважальному комплексу. Завдяки унікальній технології, гіроскутером легко керувати і пересуватися по жвавих вулицях мегаполісу або спокійним вулицях невеликого містечка, не створюючи при цьому перешкод для інших учасників дорожнього руху.


   Цей компактний агрегат вже давно набув популярності у всьому світі і широко використовується не тільки як один з видів транспорту, але і як засіб для швидкого пересування по величезних супермаркетах, торгових і медичних центрах, для прогулянок у парках або санаторно-курортних зонах.


   У процесі руху гіроборд здатний розвивати швидкість до 20 км/год. Заряджається агрегат від звичайної електромережі. Цього обсягу енергії буде гіроборддостатньо для подолання відстані до 25 км без додаткової підзарядки. Напрямок руху і швидкість такого транспортного засобу регулюється водієм самостійно. Міні-сігвей не вимагає додаткового догляду в процесі експлуатації, а зберігати його можна в багажнику власного автомобіля!

 

Де можна купити гіроборд, гіроскутер?

 

Гіроборд краще придбати в спеціалізованих центрах або через інтернет-магазини. Це захистить вас від неякісного товару або можливої підробки. Як правило, вартість гироскутера залежить від технічних характеристик агрегату, функціональності і торговельної марки.

У каталозі товарів нашого інтернет-магазину представлена відмінна лінійка сучасних гіроскутерів. Вся наша продукція має відповідні сертифікати якості, а на кожний придбаний міні-сігвей надається гарантія. Для клієнтів магазину діє гнучка система цін та знижок.

 

Який гіроборд вибрати?

 

   

giroskutery

Сьогодні найбільш популярним серед споживачів залишається, звичайно ж, smartway.


   Smartway — двоколісний транспортний засіб з вбудованим електроприводом і функцією автобалансування. Цей гироскутер відмінно підійде для зручного і безпечного пересування по міських вулицях.купити гіроборд Міні-сігвей smartway — одна з кращих моделей в своєму сегменті, тому на ринку з'явилася велика кількість дешевої підробки. Щоб уникнути обману і вберегти себе від неякісного товару, такий гироскутер краще купити в спеціалізованому центрі або інтернет-магазині.


   Наш інтернет-магазин працює як з роздрібними споживачами, так і з оптовими покупцями. В каталозі продукції представлені тільки якісні гіроскутери преміум та бюджетнного сегменів, які схожі за дизайном, але відрізняються набором технічних характеристик.
 

   Для кожного клієнта ми завжди гарантуємо високу якість товару, доступні ціни та бездоганний сервіс!